fbpx

İzmit/Kocaeli Hizmeti

Kocaeli Gelin Makyajı Hizmeti

Hayatınızın En Özel Gününde Kusursuz Görünün!

Düğün gününüz, çocukluğunuzdan beri hayalini kurduğunuz gündür.  Bu, hayatınızda boyunca yaşayacağınız en özel günlerden biridir. Bu nedenle herkesi güzelliğinizle etkilemek isteyeceğinizi biliyorum 🙂

 

İzmit/Kocaeli Gelin Makyajı hizmetim, doğal güzelliğinizin üst limitlerini ortaya çıkararak, en muhteşem görünümünüze kavuşmanızı sağlıyor.

Gelin Makyajı Hakkında
Sıkça Sorulan Sorular

Seni farklı kılan ne? Neden seni seçmeliyim?

Ne yazık ki, birçok makyaj sanatçısı bir makyaj denemesi için ağır bir ücret alıyor ve gelinin ne istediğini gerçekten dinlemiyor. Bu da gelinleri, düğün günlerinde nasıl görünecekleri konusunda endişeli bırakıyor.

 
Benim hizmetimde, tipik "makyaj denemenizi" yapmayız. Bunun yerine, bir strateji oturumu yaparız. Cilt tipiniz, cilt bakımı rutininiz, cildinizin hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler, gelin ilhamınız ve daha fazlası hakkında konuşuruz.
 
Daha sonra, düğün günü makyajınızı kesinleştirmek için tüm bunları dikkate aldığımız bir makyaj provası yaparız ve bol bol fotoğraf çekeriz. Böylece düğün günü geldiğinde makyajınızı kuşkusuz ve mükemmel bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

Gelin süitime mi geliyorsun yoksa bir salona gitmem gerekiyor mu?

Makyaj strateji seansı ve gelin makyajı provasından düğün gününüzün sabahına kadar tüm hizmetlerim için ben sizin istediğiniz yere geliyorum.

Hizmetlerini seviyorum ama yine de bir kuaföre ihtiyacım var. Birini tavsiye edebilir misin?

Evet! Müşterilerime tavsiye ettiğim çok sayıda tecrübeli profesyonel kuaför var.

Ya dayanamayıp ağlarsam? Ya hava 100 derece ve nemli ise? Ya da dudaklarım sohbet etmekten biraz kurursa? Ya da dans ederken gerçekten terlersem?

Tıpkı bir ünlünün Oscar'larda makyajını düzeltmek için makyaj kadrosuna sahip olması gibi, düğün boyunca en iyi şekilde görünmeni sağlamak için orada olacağım.Buna gerek duymuyorsanız da problem değil  çünkü makyajınız ultra dayanıklı olacak. Horonların, halayların makyajınıza zarar vermesi gerçekten zor.

Kızlarımın da harika görünmesi gerekiyor. Tüm gelin partimi yapabilir misin?

Gelini ve düğünün tüm havasını tamamlayan uyumlu gelin partisi makyajı görünümleri yaratabilirim. Paket halinde gelin ve nedimelerine uyumlu bir makyaj yaptırmak istiyorsanız kahve içerken bunu konuşabiliriz 🙂

Gelin Makyajınız Konusunda Endişelenmeyin!

İzmit Düğün Makyajı

Huysuz bir gelin olmaktan nasıl kurtulabilirsin? Tabii ki gelin makyajıyla ilgili endişelerini bana teslim ederek. Gelinliği hallet ve makyajı bana bırak! Mükemmel bir görüntüye kavuşacağın konusunda hiç şüphen olmasın!

 

 

Hiçbir günün, düğün günü kadar önemli olmadığına, bu nedenle ne olursa olsun gelinin mükemmel görünmesi gerektiğine inanıyorum. Tek bir görevim var, bu da tüm endişelerini ortadan kaldırmak ve sana şimdiye kadar gördüğün en iyi gelin makyajı hizmetlerinden birini vermek.

Bazı Makyaj Çalışmaları

Düğün Makyajı Sürecinde Neler Yapacağız?

Düğününüz hayatınızın en önemli ve görkemli günlerinden biri olduğu için önceden planlama ve hazırlık şarttır.

 

İlk görüşmemizde düğününüzü detaylı olarak tartışacağız. Düğününüzle ilgili her detaylı dinlemek istiyorum ve bunu seviyorum. Bu sohbet, düğün gününüzde nasıl görünmek istediğinize dair bir fikir edinmeme yardımcı oluyor. Makyaj için düğün fikirleri ve sevdiğiniz şeylerin fotoğraflarını getirmekten çekinmeyin, böylece bunları daha fazla tartışabilir ve gelin makyajınız için mükemmel görünümü yaratabiliriz.

 

Düğün gününüzde tamamen farklı bir kişi değil, gelişmiş bir versiyonunuz gibi görünmek çok önemli. Bu nedenle makyajınızı belirlerken normalde neler yaptığınızı dikkate alacağız. Düğün makyajınızı belirlemek neredeyse gelinliğinizi seçmek kadar önemlidir.

 

Görünümden memnun kaldığımızda, kullanılan ürünleri ve teknikleri not edeceğim ve notlara eşlik edecek fotoğraflar çekeceğim, böylece düğün gününüzde seçtiğiniz görünümü yeniden yaratmanız kolaylaşacak.

 

Eşleşen renkler, tonlar ve cilt tipinize uygun ürünler dahil olmak üzere sizin için en iyi görünümü sakince bulabilmemiz için düğün öncesi bir deneme rezervasyonu yapmanızı öneririm.

 

Düğün gününden 6-8 hafta önce bir deneme yapılması önerilir ve genellikle 3-4 saat sürer.

 

Ufak bir form doldurarak kolayca randevu oluşturabilirsiniz. Detayları konuşmak için bizzat size ulaşacağım.

Düğününüzü planlayın, görünüşünüzü bana emanet edin

Gelinliğiniz, saçınızı, mekanınızı ayarların, makyajı bana bırakın. Sanata ve güzelliğe olan tutkum sayesinde en özel gününüzde sizi muhteşem görünüme kavuşturmaya hazırım.

 

Göksu Yaşaroğlu Makeup‘ı seçmek anılarınıza ömür boyu sürecek bir yatırımdır. Gelin vizyonunuzu hayata geçirirken hiçbir detayın küçük olmadığına inanıyorum.

 
Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Messenger
Whatsapp

Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

Call us:

+90 541 852 34 72

Phone
Email